Contact met de C. van Renneslaan

Bezoekadres
C. van Renneslaan 37
7604 KV  Almelo

Postadres
Postbus 541
7600 AM Almelo
Tel. (0546) 81 98 89.

vanrenneslaan@noordik.nl

Ziekmeldingen
Tel. (0546) 81 98 89: vóór 08.30 uur

Ons team

van-renneslaan_teamleiders-lbk-b1

Achter v.l.n.r.:  M.J. Rodrigues-Hemmink, J.T. Nieuwhof, M. Boode en J. Langbroek

Voor v.l.n.r.:  J. Ligtenberg, K. Krebs en L. Rodenstein.

Vestigingsdirectie
Dhr. J. Langbroek, vestigingsdirecteur,  j.langbroek@noordik.nl

Teamleiders
Mevr. K. Krebs, leerjaar 1 KGT, k.krebs@noordik.nl
Dhr. J. Ligtenberg, leerjaar 2 KGT, j.ligtenberg@noordik.nl
Mevr M. Boode, leerjaar 1 en 2 BB m.boode@noordik.nl
Mevr. L. Rodenstein, beroepsgerichte vakken BB en KB, l.rodenstein@noordik.nl
Dhr. J.T. Nieuwhof, algemene vakken BB en KB, j.nieuwhof@noordik.nl
Mevr. M.J. Rodrigues-Hemmink, gemengd theoretische leerweg, m.rodrigues@noordik.nl

Directiesecretaresse
Mevr. A.E. Pas – de Jong r.pas@noordik.nl

Docenten
Namen en e-mailadressen van docenten kunt u vinden in de volgende lijst.